Skip to content

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

RİSUS Grup sektörde 23 yıllık ulusal ve uluslararası yüzlerce fuar ve organizasyonlara imza atmış bir firmadır.

Geçmişten gelen birikim ve deneyimlerimizi geleceğe taşımaya kararlıyız.

Bugüne kadar başlıca; Rusya, İran, Irak, Nijerya, Fas, Kazakistan ve Türkiye İnşaat Fuarları, Turizm Fuarları, Kitap Fuarları, Turizm Fuarları, Market ve Mağaza Ekipmanları Fuarları, Ambalaj paketleme Fuarları, Kapı ve Pencere, Ayakkabı ve yan sanayi fuarları, El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri, Kongre, konferans, Forum, Sempozyum, bayi toplantısı,B2B Ticari eşleştirme gibi etkinlikleri düzenlemiş buluyoruz.

Yeni bir vizyon ve ilke ile paydaş memnuniyetini ön planda tutmak ilkemizdir. Girişimci ruhumuzu yeni modern çalışmalar ile bütünleştirerek sektörleri buluşturuyoruz.

Farklı sektörlerde organize ettiğimiz ulusal ve uluslararası fuarlar, kongreler,B2B Ticari Eşleştirme gibi etkinliklerle katılımcılarımızın yurtiçi ve yurtdışı pazarına açılmasını ve lider konuma geçmesini sağlamak, paydaşlarımızın yatırımlarını kazanca dönüştürecek verimlilikte öncü, etkin ve faydalı organizasyonları düzenlemek, etkinlikler için gerekli olan tüm altyapının sağlamak amacımızdır.

Tüm bunlar konusunda en donanımlı, hızlı, yaratıcı ve analitik düşünceye sahip ekip ile olabilmektir.

Düzenlediğimiz ulusal ve uluslararası organizasyonlar ile marka olan RİSUS Grup sizleri bu ve benzer çalışmalarla işbirliği yapmak için bekliyor ve davet ediyor.

Risus Grup güvencesiyle çalışmak dileğiyle.